Marlus Group s.r.o. je výhradným zástupcom Izraelskej spoločnosti HOP Enginiering , ktorá od roku 1994 vyrába STOP KALK PTH Conditioner. Tento produkt je novinkou na Slovenskom trhu, ale už s dobrou povesťou v Indii, Ázii, v Južnej Amerike a v Európe.

STOP KALK je originálny tým, že sa dá použiť ako na studenú, tak teplú vodu. Je to zariadenie na elimináciu hrdze, vodného kameňa. Je vhodny pre domácnosti, priemysel aj poľnohospodárstvo. Je to veľmi efektívna metóda úpravy vody šetrná k prírode.

Voda je po vzduchu najdôležitejším faktorom v našom živote a mali by sme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby voda zostala dobrá pre nás, naše prostredie a naše používanie. Inštaláciou dosiahneme ekologickú prevádzku s menším dávkovaním chemických prostriedkov, pracích práškov a tým menšie znečistenie podzemných vôd.

STOP KALK dnes používa veľké spektrum spoločností po celom svete. V roku 2007 bolo inštalovaných viac než 3 500 zariadení. Je široko používaný niektorými najvýznamnejšími spoločnosťami v priemysle. Patria medzi ne Samsung International, De Beers banská spoločnosť, Beweries, Kentucky Fried Chicken a mnoho ďalších. Coca-Cola továreň v Kimberley výrobok zakúpili v auguste 1997.

Ďalším spokojným užívateľom, sú aj luxusné hotely Beacon Island Hotel v Plettenburg Bay. Prestížna Universita of Stellenbosch testovala výrobok a v súčasnej dobe používajú šesť zariadení. Výrobok je tiež podporovaný Universitou of Cape Town, rovnako ako Ben Gurion University.

Viac o vodnom kondicionéry STOP KALK